Sosnowiec

41-200 Klimontowska 7

Zapraszamy

Pon - Pt: 9:00 - 17:00

Kontakt

+48 512 375 855

OFERTA

Druk offsetowy, cyfrowy i solwentowy - papier, karton, folia, tworzywa, introligatornia, konfekcjonowanie.

Druk offsetowy, to profesjonalna i tania metoda uzyskanie dużej ilości odbitek w bardzo dobrej jakości i w krótkim czasie.

FMR Kolor Plus drukarnia, drukujemy wszelkiego rodzaju wydruki poligraficzne i wielkoformatowe. Zamówienia są realizowane są z dbałością o każdy szczegół. Materiały na których są drukowane są wyborem Klienta. Lata doświadczenia oraz nowoczesne zaplecze, dzięki czemu możemy realizować dosłownie wszystko w dziedzinie druku.

W ofercie znajdują się usługi z zakresu drukowania i kopiowania, od druków offsetowych, po wydruki cyfrowe.

Druk wielkoformatowy posiada szerokie spektrum materiałów na których drukujemy są to m.in. banery reklamowe, rollup-y, trybunka, flagi, plakaty, siatki wielkopowierzchniowe, folie oraz zaawansowane technologie druku - druk cyfrowy, druk sublimacyjny, solwentowy oraz UV. Klient znajdzie wszystko, co potrzebne jest do profesjonalnej reklamy. 

Drukujemy ulotki na różnorodnych papierach z wykorzystaniem druku cyfrowego i solwentowego. Wykonujemy również falcowanie czyli jedno- lub wielokrotne składanie arkusza oraz bigowanie czyli wykonanie na papierze wgnieceń, które ułatwiają zginanie materiału w określonym miejscu.

Druk folderów i katalogów reklamowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno foldery szyte zeszytowo, jak i z szyciem oczkowym.  Materiałów biurowe, takie jak teczki, notesy firmowe czy papier z logo firmy.

W ofercie firmowych materiałów biurowych znajdziecie Państwo szeroki wybór notesów, kalendarzy oraz papierów firmowych. Zajmujemy się także offsetowym drukiem teczek firmowych w formacie A4 i A5. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi świadczonymi przez naszą drukarnię usługami poligraficznymi.

W ramach naszej drukarni zajmujemy się między innymi drukiem ulotek, gazetek reklamowych.

W naszej drukarni offsetowej, oprócz kalendarzy, czy plakatów, zajmujemy się również profesjonalnym drukiem książek. Wykonujemy książki w oprawach twardych i miękkich, zszywane i klejone.

Drukujemy kalendarze firmowe autorskie, zaprojektowane na życzenie Klienta. W asortymencie posiadamy szeroki wybór kalendarzy różnego typu. Oferujemy między innymi naścienne kalendarze jednodzielne, trójdzielne i wielokartkowe oraz kalendarze na biurko.

Wykonujemy nadruki na wysokiej jakości folii samoprzylepnej, białej i transparentnej oraz papierze samoprzylepnym, do formatu B2.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty druku ulotek i nawiązania współpracy z nami.